Aplikacioni ‘Tik Tok’ tashmë është bërë shumë i përdoruar nga të gjithë por as personazhet e njohur nuk kanë qendruar pas këtij fenomeni të ri në rrjetet sociale.

Dua Lipa ka pranuar sfidën në ‘Tik Tok’ dhe ka realizuar një video të re ku shfaqet duke kërcyer me vajzat e saj, nën ritmet e këngës së re “Physical”.

Këngëtarja shqiptare ka sfiduar kështu të gjithë ata që duan të kërcejnë dhe të zhvillojnë video të këndshme në aplikacionin më të ri argëtues për të rinjtë.

“Këtu keni një përmbajtje marramendëse që do të bëjë aq e lumtur shtëpinë time diskografike. Unë nuk do të bëja video në Tik Tok dhe kjo mund të jetë e vetmja … por në të vërtetë ishte aq shumë argëtuese pas një darke me vajzat !! Faleminderit @charmladonna për koreografinë #letsgetphysical”.

Dua Lipa ka vetëm dy javë që ka publikuar hitin e ri “Physical” dhe deri më tani ka marrë më shumë se 27 milionë klikime.

Videoja është kaq argëtuese saqë me siguri do të nisni t’i mësoni të gjitha lëvizjet dhe koreografinë e saj!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!