Si çdo të dielë në emisionin “E diell” zhvillohet rubrika më e re “Trotuar”. Kësaj radhe tema ishte mbi pagat.

E pyetur se sa harxhon, Nevina Shtylla jep përgjigjen më të sinqertë. Ajo zbuloi për audiencën rrogën e saj të parë dhe sa harxhon tani.

Moderatorja tregoi se që e vogel ka punuar dhe se rroga e parë e saj ka qenë vetëm 250 mijë lekë.

“Kam patur fatin të punoj që e vogël. Madje mund ta them që rroga ime e parë ka qenë 250 mijë lekë të vjetra, bashkë me siguracionet. Unë ia dilja edhe të kurseja sepse jetoja me familjen. Mundohesha të hiqja edhe një pjesë për familjen sepse është detyrim. Sot jam prapë në fazë kursimi. Harxhoj tek 500 mijë lekë në muaj sepse kam harxhime. Vetëm të vij në Top Channel me makinë është harxhim. Paratë nuk po i kursej për pushime, por për të krijuar diçka timen”, tregoi Nevina.

Nevina Shtylla është kthyer një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!