Ndodh në Lezhë! Një 24 vjeçare thérë me thìkë bashkëmoshatarin

Një kònflikt mes dy të rinjve ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Lezhës.

Një 24 vjeçare identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, po që është arréstuar nga pòlicia, ka plàgosur me thìkë Anton Shytin, për motive të cilat mbeten të paqarta.

Image result for komisariati lezhe

Burime paraparake bëjnë me dije se i riu ka marrë plàge të shumta në trup dhe është dërguar me urgjéncë në spìtalin e traùmës në Tiranë, raporton Top Channel.

Ngjarja u regjistrua në lagjen Beslidhja në Lezhë në afërsi të shkollave.

Pòlicia dhe grupi hétimor po hétojnë shkàqet e kësaj plàgosje të réndë.

Image result for komisariati lezhe