Ballina Fun Ndodh në Kosovë! 35-vjeçari shiti shtëpinë e tij për...Milanin!

Ndodh në Kosovë! 35-vjeçari shiti shtëpinë e tij për…Milanin!

Kemi degjuar shumë histori që na kanë ngelur në mendjet tona, por çdo ditë që kalon ne mbesim të sh0kuar nga ato çfarë shohim dhe dëgjojmë se çfarë ndodhë përreth.

Gëzim Ramadani është tifoz i çmendur i klubit të futbollit të Milanit. Ai e kishte shitur edhe shtëpinë e tij për klubin e tij të zemrës.

Gëzim Ramadani i cili njihet edhe si “Rosoneri” zgjohet, punon dhe jeton me ngjyrat kuq-e-zi. Ai ka bërë disa çmenduri sa i përket ekipit të tij të zemrës. Në vitin kur u larguan kaka dhe Schevchenko ai hyri në grevë urie në  shenjë pr0teste ndaj drejtueseve të Milanit.

35-vjeçari ka arritur të takohet dhe me legjendën e Milanit, Paulo Maldini madje i ka rrèfyèr atij se do dëshironte të vdíste në mitikun “San Siro”.

Po ju sjellim artikullin e vitit 2012 për Tifozin e flaktë – Gëzim Ramadanit nga Gjilani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!