Reperi i njohur, Mozzik ka zgjedhur që të japë rrallëherë intervista lidhur me jetën e tij private, por dhe projektet muzikore.
Artisti ka qëndruar larg mediave për një kohë të gjatë, ndërsa së fundmi ka vendosur t’i përgjigjet pyetjeve në llogarinë e tij në ‘Instagram’.


I pyetur se çfarë do të bëhej nëse sdo të ishte këngëtar, Mozzik ka pohuar se mund ta shihnin në futboll.
“S’e di, nuk e kam menduar ndonjëherë, mbase futbollist”, është përgjigjur reperi në ‘Instastory’.
Kujtojmë se kohët e fundit Mozzik ës

htë treguar mjaft transparent në postimet e tij në rrjetet sociale, në të cilat nuk ka hezituar dhe t’i drejtohet ashpër ish-partneres së tij, Loredana./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!