Ballina Uncategorised Mozzik nuk e kishte menduar ndonjëherë, por ja çfarë do të ishte...

Mozzik nuk e kishte menduar ndonjëherë, por ja çfarë do të ishte nëse nuk do të kishte lidhje me muzikën

Reperi i njohur, Mozzik ka zgjedhur që të japë rrallëherë intervista lidhur me jetën e tij private, por dhe projektet muzikore.
Artisti ka qëndruar larg mediave për një kohë të gjatë, ndërsa së fundmi ka vendosur t’i përgjigjet pyetjeve në llogarinë e tij në ‘Instagram’.


I pyetur se çfarë do të bëhej nëse sdo të ishte këngëtar, Mozzik ka pohuar se mund ta shihnin në futboll.
“S’e di, nuk e kam menduar ndonjëherë, mbase futbollist”, është përgjigjur reperi në ‘Instastory’.
Kujtojmë se kohët e fundit Mozzik ës

htë treguar mjaft transparent në postimet e tij në rrjetet sociale, në të cilat nuk ka hezituar dhe t’i drejtohet ashpër ish-partneres së tij, Loredana./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!