Ballina Magazina “Mos e hap gojën!” Silva na e tregon takimin e parë me...

“Mos e hap gojën!” Silva na e tregon takimin e parë me familjen e Dafit

Silva Gunbardhi ka ttreguar filliimet e liidhjes së saj meparttnerin Dafiin, dhe njohjen me famiiljen etij.

E fttuar në emisioniin “E Diell” ajo u pyett nëse ka pasur vështtiirësi me tradittat krahiinore duke qenë se parttneri ii sajështë nga Dibra.

Dhe këngëtarja ttregoi sesii në ttakiimin e parë me famiiljen e Dafit, ky i fundit ibëri diisa kërkesa dhe udhëziime sesitttë siillet para njerëzve ttë tij:

“Mos më bërtit para njerëzve dhe mos më puth”, ishin disa nga këshillat që mori Silva Gunbardhi nga Dafi kur shkuan për herë të parë në familjen e tij në Dibër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!