Ballina Magazina Momente lumturie, na sjell Fatma përmes një foto

Momente lumturie, na sjell Fatma përmes një foto

Fatma Methasani dhe Alfio me datën 28 të muajit janar, Rrotani u bekuan me një vogëlush.

Ajo solli në jetë një djalë që çifti e pagëzoi me emrin Noah dhe lumturinë e madhe çifti s’ka mundur ta mbajë dot vetëm për vete.

Fatma sot publikoi një pozë të Noah me të atin, Alfion, i cili është shtrirë pranë tij dhe i ka kapur dorën.

“Gjëja më e bukur që më kanë parë sytë”- shkruan Fatma krahas postimit që na ëmbëlsoi të gjithëve.

Mesa duket, për Fatmën dhe Afion është ende herët të na tregojë portretin e të voglit për të cilin jemi aq kuriozë.

Cifti po shijojnë frytin e një romance të gjatë, e cila u bë publike në muajin tetor të vitit 2018.

Burimi:/iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!