Ballina Magazina Moderatorja shqiptare e thotë troç: Kam mbajtur vathë që kushtojnë sa një...

Moderatorja shqiptare e thotë troç: Kam mbajtur vathë që kushtojnë sa një shtëpi…

Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u fol rreth rëndësisë së diamanteve dhe “botox-it” për vajzat në ditët e sotme dhe cila prej tyre është më e preferuara për to.


Gjatë bisedës dhe diskutimit në studio, ku nuk mumguan dhe të qeshurat, Fjodora pranoi se diamantet dhe gurët e çmuar nuk duhet të mungojnë në sirtarin e bizhuterive të asnjë gruaje, edhe pse sipas saj, kujdesi estetik është po aq i nevojshëm.


Moderatorja i mëshoi faktit se bizhuteritë janë aksesorë të nevojshëm për çdo femër, pasi i japin asaj një peshë dhe qëndrim tjetër në sy të të gjithëve. Më tej ajo tregoi dhe një detaj interesant, i cili nuk i shpëtoi audiencës.


“Unë kam mbajtur një palë vathë që ishin sa një shtëpi…I prekja herë pas here aty në çantë se thoja ‘t’i prek njëherë a janë aty’”, tregoi Fjodora duke treguar dhe dashurinë e madhe që ka për to.
Megjithatë e dyzuar mes “botox-it” dhe diamateve, shpesh Fjora pohoi se të dyja i duhen femrave në përgjithësi pas një kohe të caktuar./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!