Në 14 shkurt u gjend pa jetë në apartamentin e saj në Londër, moderatorja e njohur e emisionit “Love Island”, Caroline Flack.

Për arsye të cilat akoma nuk dihen, Flack i dha fund jetës së saj.

Miqtë dhe të afërmit e moderatores thanë për mediat se ajo nuk kishte asnjë problem me partnerin apo dikë tjetër.

Image result for Caroline Flack

Vdekja e prezantueses pikëlloi publikun dhe në nder të saj, televizioni britanik “ITV” ka ndryshuar programacionin e tij.

Episodi i ri i këtij programi do t’i dedikohet i gjithi Carolines. Kujtojmë se moderatorja ishte mikeshë e ngushtë me kēngëtaren Rita Ora.

Image result for Caroline Flack

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!