Ballina LAJME/BOTE Moderatorja e njohur vráu veten, ja si e nderoi TV që punoi...

Moderatorja e njohur vráu veten, ja si e nderoi TV që punoi shumë vite për të


Në 14 shkurt u gjend pa jetë në apartamentin e saj në Londër, moderatorja e njohur e emisionit “Love Island”, Caroline Flack.

Për arsye të cilat akoma nuk dihen, Flack i dha fund jetës së saj.

Miqtë dhe të afërmit e moderatores thanë për mediat se ajo nuk kishte asnjë problem me partnerin apo dikë tjetër.

Image result for Caroline Flack

Vdekja e prezantueses pikëlloi publikun dhe në nder të saj, televizioni britanik “ITV” ka ndryshuar programacionin e tij.

Episodi i ri i këtij programi do t’i dedikohet i gjithi Carolines. Kujtojmë se moderatorja ishte mikeshë e ngushtë me kēngëtaren Rita Ora.

Image result for Caroline Flack

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!