Redona Koçi e cila njihet si “juristja sèksi”, ka qenë ditën e djeshme e ftuar në emisionin “Pop Culture”. Ajo njihet për hiret e saj te bukura dhe perfekte.

Gjatë intervistës, ajo u pyet nga moderatorja e njohur, Dojna Mema nëse ka patur “ngácmime në ‘Instagram” ku i kanë kërkuar favore sèksuále në këmbim të parave. Një fenomen ky që ndodhë rëndomtë në shoqërinë tonë.

Ajo është shprehur se po, duke shtuar se shkruajnë me profile fálse. “Shumë. Do gënjeja nëse do thosha jo. Shkruajnë me profile fálse, por shkruajnë’.

Më pas gazetarja Dojna mema e ngácmon duke e pyetur për shifrën, të cilën Redona nuk nguroi të tregonte: “Vijojnë nga 10-20-50 e deri në 100 mijë euro”.

By Juda_al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!