Dy persona janë vra.rë mbrëmjen e sotme në Kodër Rrëshen të Mirditës. Burime për Top Channel bëjnë me dije se vìktì.mat janë motër dhe vëlla.

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vràsja e Edison Filopatiti dhe motrës së tij mbrëmjen e sotme në Mirditë. ata janë ekzékutuar në derë të banesës së tyre në zonën e quajtur Kodër Rrëshen.

Pak minuta më parë dy trupat e vìkt.ìmave kanë mbërritur në mòr.gun e spìtalit të Rrëshenit . Ndërkohë pò.licia ka ngritur disa pika kontrolli në zonë por edhe në Rrugën e Kombit për kapjen e autòrit apo autòrëve të dyshùar të kësaj ngjarjeje të réndë.

Ngjarja e réndë në Mirditë, reagon pòlicia: Vëlla e motër i vr.àu ish-bashkëshorti i vìktimës.

Pòlicia ka reaguar në lidhje me ngjarjen e réndë të ndodhur në Mirditë mbrëmjen e sotme ku vëlla e motër mbetën të vr.àrë në derë të shtëpisë.

Sipas pò.licisë ka qenë ish- bashkëshorti i vajzës së ndjérë që ka kryer krì.min dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!