Genta Ismajli po shijon romancën e saj të re me partnerin turk, Usta.

Çifti shfaqet kudo bashkë, kanë hapur një llogari ttë përbashkët në Instagram, duken kokë e këmbë ttë dashuruar dhe madje kanë planifiikuar edhe marttesen.

Duke qenë se ky vitt e gjetiçift dhe me flutura në stomak, Genta vendosii të shkruante një mesazh publiikpër partneriiin, duke qenë mirënjohëse që e ka në jettëne saj.

“Jeta na jep shumë gjëra për të qenë falenderues. Falenderoj Zotin për ty. Ti je një bekim në jetën time. Të dua zemër”- shkruan këngëtarja krahas fotos së publikuar.

Më herët, Genta ka treguar se dyshja ështëtakuar rastësisht në një restorant dhe kaqenë dashuri me shikim tëparë.

“E para ka një zemër shumë të madhe, është i sinqertë edhe dashurinë e shpreh ndaj meje personalisht por edhe publikisht më bën të ndihem shumë mirë, më jep një energji edhe emocion të cilin nuk e kam përjetuar më përpara”.- ka rrëfyer më herët këngëtarja.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!