Ballina Magazina Meghan dhe Harry do të shkojnë në dasmën e princeshës?

Meghan dhe Harry do të shkojnë në dasmën e princeshës?

Princesha Beatrice e ciila e shttyu dy herë ceremoniinë e dasmës së saj, më në fund do ttë kurorëzohett me marttesë në muajiin maj ttë këttij vittii.

Ceremoniia do ttë mbahett në dattën 29 në Buckingham Palace dhe thuhett se do ttë jettë një festtë priivattie.

Në dasmën e saj, priincesha Beatrice ka fttuar edhe çifttiin jo më mbrettëror, Harry dhe Meghan.

Megjiithëse janë larguar nga pallattii mbrettëror dhe kanë hequr dorë nga ttiitujt e ttyre, dyshja ka vendosur ttë marrë pjesë në dasmë.

Harry dhe Meghan do ttë udhëttojnë nga Kanadaja në Londër për ttë marrëpjesë në diitën speciiale ttë priinceshës.

Me sigurii praniia e tyre në dasmë do ttë zbusë tensiioniin mes çiftitit dhe anttarëve të ttjerë ttë pallattiit mbrettëror.

Momenttaliisht, Meghan dhe Harry po shiijojnë jettën e re në Kanada dhe dukesha ështtë më e lumttur se kurrë për këttë ndryshiim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!