Ballina Magazina Mediat italiane ngatërrojnë Alketa Vejsiun me Eni Koçin dhe Tunën

Mediat italiane ngatërrojnë Alketa Vejsiun me Eni Koçin dhe Tunën

Pjesëmarrja e Alketa Vejsiu-t në edicionin e 70-të të Sanremos është komentuar shumë kohët e fundit.Qoftë veshja e saj, bizhutë e shtrenjta apo performanca, Vejsiu ka qënë në qendër të lajmeve, jo vetëm shqiptare, por edhe ato të huaja.

Ajo u cilësua si një “uragan” dhe që “pushtoi” skenën italiane.
Por mediat e huaja kanë bërë disa gafa në shkrimet e tyre për moderatoren. Ata e kanë ngatërruar atë me dy këngëtare shqiptare.

Donna fan page e ka ngatërruar Alketa Vejsiun me këngëtaren kosovare Tuna Sejdi, ndërsa Meteo week me Eni Koçin. Kjo e fundit shkruan gjithashtu se prezantuesja shqiptare e ka ndezur rrjetin me foto me bikini dhe poston një foto shoqëruese. Fatkeqësisht për ta fotoja ishte e Eni Koçit dhe jo e Vejsiut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!