Ballina Magazina Mediat i kanë martuar dhe ndarë disa herë, por Armina ka për...

Mediat i kanë martuar dhe ndarë disa herë, por Armina ka për t’i thënë diçka të gjithëve

Mbrëmjen e kaluar agjenti i ‘Thumb On’ ka thënë se shumë shpejt dikush do të martohet. Sipas tij bëhej fjalë për ‘bloggeren’ bukuroshe Armina Mevlani dhe partnerin e saj Shkëlzen Berisha.  Megjithatë pas këtyre lajmeve, vetë bukuroshja ka zgjedhur të reagojë me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Mediat na kanë martuar dhe ndarë disa herë përgjatë këtyre viteve. Këto kohë kanë dëshirë të na martojnë sa më parë. Doja vetëm t’ju sugjeroj mos të besoni gjithçka që lexoni. Sigurisht që do ketë dasmë, por në momentin e parë që kjo datë do të jetë vendosur do bëhet publike me anë të një konfirmimi zyrtar nga ana jonë dhe nuk do të jetë këtë pranverë”, ka përfunduar Mevlani në foton e saj në ‘Instastory’.

Në këtë mënyrë Armina ka hedhur poshtë të gjitha diskutimet rreth martesës së saj, duke theksuar se ende nuk e kanë marrë këtë vendim. Kujtojmë se në një intervistë të dhënë disa kohë më parë, Mevlani ka pohuar se do i pëlqente një dasmë në natyrë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!