Kylie Jenner njihet tashmë nga të gjithë për pasurinë marramendëse, por dhe raportin e ngushtë me vajzën e saj të vogël, Stormi. Ajo ka treguar shpeshherë në rrjetet sociale se e vogla është dashuria e saj më e madhe, duke u kujdesur të krijojë për të dhe kujtimet më të bukura.

Vetëm pak ditë më parë, Kylie krijoi një festë të madhe me të gjithë personazhet e ‘Disneyland’ për 2-vjetorin e Stormit, e cila i befasoi edhe të ftuarit.

Ndërsa së fundmi Jenner ka ndarë një video me vogëlushen ku shfaqet në krevat duke parë ‘Frozen’. Në një moment Stormi i kërkon mamit të “pushojë’ sepse i duhet të ndjekë filmin vizatimor. Këtë detaj miliarderja e ka ndarë menjëherë në rrjetet sociale me fansat e saj.

Kujtojmë se Kylie i ka dhënë fund lidhje me babain e vajzës, Travis Scott, por ata vazhdojnë të ruajnë një raport të mirë për shkak të saj./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8dqe9whRDU/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!