Ballina Magazina Më i lumtur se kurrë, “Arnav” prezanton vogëlushen e tij në jetën...

Më i lumtur se kurrë, “Arnav” prezanton vogëlushen e tij në jetën reale

Aktori indian Barun Sobti u bë shumë i famshëm në Shqipëri gati dy vite më parë kur në TV Klan transmetohej seriali “Si ta quaj këtë dashuri”. Në këtë serial Barun Sobti luante rolin e Arnavit.

Para pak kohësh aktori u bë baba për herë të parë dhe është shprehur shumë i lumtur. Bashkëshortja e tij solli në jetë një vajzë të cilës i vendosën emrin unik Sifat. Në fillim çifti vendosi të ruajë privatësin e vogëlushes dhe nuk postonin foto me të.

Por së fundmi aktori e ka prezantuar princeshën e tij me të gjithë fansat. Ai ka publikuar dy foto, në njërën prej të cilave shfaqet duke i dhuruar një puthje./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!