Ballina Magazina Me foton e 22 viteve më parë, Inis Gjoni na tregon që...

Me foton e 22 viteve më parë, Inis Gjoni na tregon që tek ajo nuk ka ndryshuar asgjë

Inis Gjoni ka disa vite që është distancuar nga daljet e shpeshta publike, megjithatë njerëzit vazhdojnë ta ndjekin njësoj si ditën e parë përmes rrjeteve të saj sociale pasi është shumë aktive. Inisi përpiqet të zbulojë detaje nga projektet e saj apo nga përditshmëria.

Së fundmi artistja e njohur ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto që datojnë 22 vite më parë. Në një ndër fotot, ajo shihet duke prezantuar “Miss Shqipëria 1998”, krahas aktorit të mirënjohur Kastriot Çaushi.

Të dy janë veshur me shumë elegancë dhe Inisi duket në super formë! Që prej asaj kohe në portretin e Gjonit nuk ka ndryshuar thuajse asgjë, sepse ajo është kujdesur gjithmonë që të ruajë një pamje sa më origjinale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!