Marina Vjollca u shfaq në “Klanifornia”, e veshur me të kuqe, një ngjyrë që i shkonte shumë dhe ishte përshtat për “Shën Valentinin”.

Moderatorja mori të gjithë vëmendjen me pamjen dhe në rrjete sociale u komplimentua shumë. Mirëpo ky fustan ka një çmim marramendës dhe është i dizenjuar nga “Dolce & Gabbana”.

“Iconstyle.al” ka zbuluar nga një kërkim online se fustani i Marinës vlen minimumi 4 mijë dollarë. Madje këtë fustan e kanë veshur edhe yje botërorë si Katy Perry apo Emilia Clarke.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!