Këngëtari i famshëm Maluma do të mbajë një koncert madhështor në Athinë ku e ftuar speciale është këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Mezi po pres”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se në datën 14 mars, Maluma do të mbajë koncertin në Shqipëri. Festa e Ditës së Verës në Tiranë do të jetë më e zjàrrtë se kurrë dhe të gjithë mezi po e presim.

Image result for Maluma eleni fureira

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!