Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrez në Gramsh ku hùmbën jetën 2 persona dhe u plàgosën 8 të tjerë.

Mësohet se të pl à gosurit janë dërguar për në Spitàlin Ushtàrak ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Automjeti ishte me sirianë ku mendohet se ato kanë ardhur nga Korça në drejtim të Gramshit përmes rrugës së Moglicës.

Thuhet se pasagjerët ishin sirianë, megjithatë polìcia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Më poshë do keni edhe foto nga vendi i ngjarjes.

Burimi: Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!