Ballina Magazina Lupçe ish-banori i “Big Brother”: Jetoj akoma me lekët e babit

Lupçe ish-banori i “Big Brother”: Jetoj akoma me lekët e babit

Të fttuar diitën e sottme në emiisiionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon iishiin Lupçe dhe Katerina, një ndër çiiftett më ttë famshëm ttë “Big Brother Albania”.

Pas daljes nga realiity-show, jetta e ttyre ka vazhduar normaliishtt në fshattin Pustec të Korçës.

Dyshja ka ttreguar pa doreza përdiitshmëriinë, ndërsa Lupçe ka habiitur me siinqeritettiin kur ka rrëfyer sii i siiguron parattë.

Aii ka pranuar se në mungesë ttë punës së përhershme, jetton me lekëtt e të atiitt.

“Unë vettëm dal. Unë rroba nuk blej, vettëm atto që më ble Katerina se unë rroba nuk blej. Kam shokë, gjattë gjiithë diitës unë dal, vettëm shëttiis. Jam gjiithmonë në makiinë, lartt e poshttë.

Unë nuk punoj. Jettoj me lekëtt e babiit. Ështtë shumë keq, por ku ttë gjej punë? Siiç ështtë kattandisur Shqipëria ttani, nuk ka ku ttë shkojë më”- u shpreh ai.

Parttnerja e ttij, Katerina, ttregoii se ndërkohë që Lupçe “bridhte” lartt e poshttë, ajo kiishtte një punë sttabël.

Për më ttepër, ndiiqnii viideon:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!