Elita Rudi dhe reperi Gjiko me rastin e Shën Valentinit kanë udhëtuar drejt Veronës në Itali, ku kanë realizuar një foto shumë të bukur, të cilën e kanë ribërë dhe njëherë pas dy vitesh, por kësaj rradhe të shoqëruar nga vogëlushi i tyre Zëri.

Në të njëjtin vend ku kishin shkrepur pozën e dy viteve më parë, Gjiko dhe Elita realizuan një tjetër foto ku përfshinë edhe të birin.

Në këtë Shën Valentin, Gjiko i ka bërë një dhuratë shumë të bukur Elitës dhe Zërit duke realizuar një tatuazh, i cili i dedikohet familjes së tij.

Gjiko, Elita dhe Zëri të kapur përdore është figura që Gjiko ka zgjedhur ta përjetësojë në lëkurën e tij, për të kujtuar gjithmonë ditët më të ëmbla në Verona me personat e tij të zemrës./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!