Ballina Showbiz Lum Elita për Gjikon, reperi bën tatuazhin domethënës

Lum Elita për Gjikon, reperi bën tatuazhin domethënës

Elita Rudi dhe reperi Gjiko me rastin e Shën Valentinit kanë udhëtuar drejt Veronës në Itali, ku kanë realizuar një foto shumë të bukur, të cilën e kanë ribërë dhe njëherë pas dy vitesh, por kësaj rradhe të shoqëruar nga vogëlushi i tyre Zëri.

Në të njëjtin vend ku kishin shkrepur pozën e dy viteve më parë, Gjiko dhe Elita realizuan një tjetër foto ku përfshinë edhe të birin.

Në këtë Shën Valentin, Gjiko i ka bërë një dhuratë shumë të bukur Elitës dhe Zërit duke realizuar një tatuazh, i cili i dedikohet familjes së tij.

Gjiko, Elita dhe Zëri të kapur përdore është figura që Gjiko ka zgjedhur ta përjetësojë në lëkurën e tij, për të kujtuar gjithmonë ditët më të ëmbla në Verona me personat e tij të zemrës./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!