Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare ka treguar sot me anë të disa postimeve për ditën e saj të punës, me kolegë por edhe mënyrën se si ajo e bën skenarin

Luana Vjollca vazhdon që të jetë një ndër femrat më të njohur te shqiptare, jo vetëm për moderimin e saj në emisionin “Shiko kush luan” që transmetohet në Top Channel, por edhe si këngëtare.

Sot, ajo ka postuar një foto në Instagram ku shkruan se ajo ka punuar shumë që të arrijë aty ku është sot.

“Kurrë nuk kam ëndërruar për të pasur sukses. Kam punuar për ta arritur atë”, ka shkruar Luana.

Kujtojmë se këngëtarja në InstaStory ka postuar edhe një video ku shihet bashkë me kolegët e saj duke biseduar për projektet e saj të ardhshme, por papritur asaj i vije një dhuratë por që nuk ka emër.

“Kurrë nuk kam ëndërruar për të pasur sukses. Kam punuar për ta arritur atë”, ka shkruar Luana.

Kujtojmë se këngëtarja në InstaStory ka postuar edhe një video ku shihet bashkë me kolegët e saj duke biseduar për projektet e saj të ardhshme, por papritur asaj i vije një dhuratë por që nuk ka emër. Luana dëgjohet duke thënë se a dihet kush e ka dërguar dhuratën.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!