Ballina Showbiz Luana Vjollca në Prishtinë, surprizohet nga fansat

Luana Vjollca në Prishtinë, surprizohet nga fansat

Fundjava e ka gjetur moderatoren e njohur, Luana Vjollca në Prishtinë, aty ku janë duke u zhvilluar audicionet e radhës së ‘Take Me Out Albania’. Gjatë këtyre momenteve, Vjollca është surprizuar nga fansat e saj, të cilët kanë qenë prezentë gjatë audicioneve për ta takuar nga afër.

Me anë të një videoje në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ajo ka zbuluar disa nga momentet e ëmbla teksa i përqafon të gjithë.

Image result for luana vjollca take me out

“Audicionet në Prishtinë sot nisën plot dashuri. E Bekuar”, ka shkruar Luana krah videos së fundit në ‘Instagram’.

Fansat kanë lënë një sërë komentesh duke i shfaqur moderatores shumë dashuri dhe duke shtuar se mezi e kanë pritur këtë moment për ta takuar nga afër./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!