Ballina Showbiz Loredana ti je? Reperja e njohur publikon foton e vitëve më parë

Loredana ti je? Reperja e njohur publikon foton e vitëve më parë

Në një periudhë të shkurtër kohore, Loredana u bë një ndër emrat më të suksesshëm në muzikën shqiptare dhe jo vetëm.

Tashmë na shoqëron thuajse çdo ditë me foto e video të sajat në llogarinë e saj në Instagram, mirëpo jeni kuriozë të shihni një foto të reperes kur ishte në moshë të vogël?

Loredana  ka postuar në InstaStory një foto të viteve më parë ku shfaqet me të vëllain.

Në foto ajo shfaqet e veshur plot stil dhe duket se të njëjtin ka ruajtur ende.

Reperja është kthyer në personazhin më të komentuar në media pas ndàrjes së saj me Mozzik dhe romancës së re me reperin Zuna.

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në Instagram, ajo është siguruar që të gjithë ta marrin vesh që është në një lidhje të re, ndërsa Mozzik vazhdon me dedikimet e tij “dìss” për ish-partneren.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!