Ballina Showbiz Loredana më e bukur se kurrë, i dashuri saj Zuna bën atë...

Loredana më e bukur se kurrë, i dashuri saj Zuna bën atë që nuk pritej

Prej kohësh, reperja e njohur shqiptare, Loredana është përfolur për një lidhje dashurie me reperin e quajtur, Zuna. Dyshja janë fotografuar në vende të ndryshme bashkë, ndonëse nuk kanë konfirmuar asgjë për fansat e tyre.

Midis shumë spekulimeve, Loredana ka publikuar edhe disa foto në krahët e ish-partnerit të saj, Mozzik, duke i ngátërruar më shumë ndjekësit.

Megjithatë pak më parë ajo ka ndarë në rrjetet sociale, një postim në të cilin nuk ka munguar as komenti i Zuna-s.


Reperi ka lënë disa emoji zjárri, duke nënkuptuar se Loredana duket shumë bukur me ‘look-un’ e saj.

Ajo nuk i ka kthyer ende një përgjigje, ndërsa ndjekësit nuk e kanë të qartë se çfarë po ndodh saktësisht midis tyre.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe në rrjetet sociale nuk ka munguar as përplasja midis Mozzik dhe Loredanës, i cili e ka ákuzuar hapur se po gënjen për gjithçka ka treguar në daljet e saj publike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!