Prej kohësh, reperja e njohur shqiptare, Loredana është përfolur për një lidhje dashurie me reperin e quajtur, Zuna. Dyshja janë fotografuar në vende të ndryshme bashkë, ndonëse nuk kanë konfirmuar asgjë për fansat e tyre.

Midis shumë spekulimeve, Loredana ka publikuar edhe disa foto në krahët e ish-partnerit të saj, Mozzik, duke i ngátërruar më shumë ndjekësit.

Megjithatë pak më parë ajo ka ndarë në rrjetet sociale, një postim në të cilin nuk ka munguar as komenti i Zuna-s.


Reperi ka lënë disa emoji zjárri, duke nënkuptuar se Loredana duket shumë bukur me ‘look-un’ e saj.

Ajo nuk i ka kthyer ende një përgjigje, ndërsa ndjekësit nuk e kanë të qartë se çfarë po ndodh saktësisht midis tyre.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe në rrjetet sociale nuk ka munguar as përplasja midis Mozzik dhe Loredanës, i cili e ka ákuzuar hapur se po gënjen për gjithçka ka treguar në daljet e saj publike.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!