Pas ndàrjes nga Mozzik, Loredana është përfolur për një romancë të mundshme dhe shumë emra dolën në skenë, por emri që “mbijétoi” më shumë është ai i reperit të njohur Zuna, pjesë e grupit KMN.
Fillimisht u fotografuan nga fansat në një avion, më pas ata postuan disa foto në makinë ku u kuptua se ishin bashkë dhe së fundmi u kapën MAT në aeroport dhe u zbulua se destinacioni i reperes ishte Londra, por s’dihej nëse do shoqërohej nga Zuna.

Mirëpo tashmë s’ka më dyshime që ata janë bashkë në kryeqytetin britanik sepse fotot e postuara në rrjetet sociale e vërtetojnë këtë.

oast.PNG
Capture.PNG

Ama arsyeja e udhëtimit të tyre në Londër nuk dihet ende, mos vallë për një projekt muzikor siç mund ta shihni në këtë video?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!