Ballina Showbiz Ledri lançoi këngën e re, e dashura e tij Sara reagon kështu...

Ledri lançoi këngën e re, e dashura e tij Sara reagon kështu (VIDEO)

Vetëm disa orë më parë, Ledri Vula publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Prej inati”.

Pas “Piano Rap” e cila u pëlqye shumë nga publiku dhe i çoi videoklipet në një tjetër nivel, të njëjtin sukses duket se po merr edhe kënga e re.

“Prej inati” është një këngë super ritmike që na bëri të gjithëve të kërcejnë dhe të shumtë janë fansat që e kanë mbështetur reperin duke shpërndarë këngën e tij.

Mirëpo, vendin e fanses numër 1 sigurisht që e zuri partnerja e tij, Sara Hoxha.

Ajo ka ndarë në InstaStory një video duke dëgjuar këngën e Ledrit, ndërsa postimit nuk ka preferuar t’i shkruajë asgjë, duke lënë pamjet të flasin vetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!