Aktorja Fahriye Evcen e cila është e njohur edhe si bashkëshortja e Burak Ozçivit, ka përjetuar një humbje shumë të madhe. Së fundmi babai i saj ka ndërruar jetë.

Mediat turke raportojnë se babai i aktores vuante nga një sèmundje e pashërueshme dhe kohët e fundit ishte shtruar në spítal. Dy vite më parë ai kishte bërë një operacion për káncer në stomak.

Image result for fahriye evcen baba

Fahriye Evcen është e shkatèrruar pas ndárjes nga jeta të të atit, i cili ishte njeriu më i dashur për të. Burak po i qëndron pranë në këtë periudhë të vështirë. Çifti vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë. Fahriye solli në jetë një djalë me emrin Karan.

Aktorja së fundmi po planifikonte të rikthehej në ekran. Ndërsa Burak Ozçivit është rikthyer duke luajtur në serialin “Osmani”, që së shpejti do të transmetohet edhe në TV Klan.

Image result for fahriye evcen baba

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!