Ballina Magazina Lajm i keq për aktorën Fahriye Evcen! Sapo humbi njeriun e dashur

Lajm i keq për aktorën Fahriye Evcen! Sapo humbi njeriun e dashur

Aktorja Fahriye Evcen e cila është e njohur edhe si bashkëshortja e Burak Ozçivit, ka përjetuar një humbje shumë të madhe. Së fundmi babai i saj ka ndërruar jetë.

Mediat turke raportojnë se babai i aktores vuante nga një sèmundje e pashërueshme dhe kohët e fundit ishte shtruar në spítal. Dy vite më parë ai kishte bërë një operacion për káncer në stomak.

Image result for fahriye evcen baba

Fahriye Evcen është e shkatèrruar pas ndárjes nga jeta të të atit, i cili ishte njeriu më i dashur për të. Burak po i qëndron pranë në këtë periudhë të vështirë. Çifti vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë. Fahriye solli në jetë një djalë me emrin Karan.

Aktorja së fundmi po planifikonte të rikthehej në ekran. Ndërsa Burak Ozçivit është rikthyer duke luajtur në serialin “Osmani”, që së shpejti do të transmetohet edhe në TV Klan.

Image result for fahriye evcen baba

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!