Ballina Magazina Lady Gaga konfirmon lidhjen e re

Lady Gaga konfirmon lidhjen e re

Lady Gaga në natën e ndërrimit të viteve, Lady Gaga u pa në krahët e një mashkulli misterioz.

Ajo gjithashtu priti me të orën 00:00 dhe në atë kohë i dhuroi një puthje pasionante.

Më pas dyshja është parë disa herë në shoqëri të njëri-tjetrit dhe Gaga vendosi të bëjë daljen e parë publike me të.

Këngëtarja shijoi ndeshjen e rëndësishme të “Super Bowl” bashkë me partnerin Michael.

Cifti u shfaqen mjaft të dashuruar dhe tani Lady Gaga nuk ka më ndërmend të fshihet.

Lady Gaga pak orë më parë ka publikuar një foto në Instagram bashkë me Michael të fotografuar ne Miami.

Pas ndeshjes, ata kanë vendosur të bëjnë pak pushime dhe pse jo të konfirmojnë edhe lidhjen.

Michael Polansky, nuk është person i njohur për publikun dhe drejton një kompani të madhe.

Michael ka qenë student ekselent në universitet dhe është diplomuar në Harvard.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!