Ballina Uncategorised Lady Gaga do të sjell buzëkuq në treg

Lady Gaga do të sjell buzëkuq në treg

Lady Gaga po gatuan diiçka ttë re për ne. Jo, nuk ështtë një album por, një produktt krejtt i rii nga marka e saj e bukuriisë Haus Laboratories.

Kur liinja u liinçua në Shtattor të 2019-tës, ishtte plott shkëlqiim dhe xiixa, por kishtte një produktt që shpesh e shohiim në Gagan që dukshëm mungontte: një buzëkuq ttë plottë matt. Kjo ndryshon sott: Marka sapo njoftoii që Le Monster Matte Lip Crayon po lëshohett zyrtariisht më 18 shkurtt.

“Ajo që unë dua në liidhje me këttë produkt ështtë se ështtë një pigmentt me një rrëshqiittje të plottë dhe ështtë ultra-mat”, thottë Sarah Tanno, griimerja dhe e drejttoresha bottërore e arttiit për Haus Laboratories.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!