Ballina Magazina Kush tjetër po e pret rikthimin e Era Istrefit në tregun shqiptar?

Kush tjetër po e pret rikthimin e Era Istrefit në tregun shqiptar?

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Era Istrefi ka zgjedhur të sjellë projekte të ndryshme muzikore në bashkëpunim me reperët e huaj. Megjithatë pavarësisht gjithë materialeve që ajo ka prezantuar, duket se për një kohë të gjatë ka vendosur të qëndrojë larg muzikës, duke marrë një pushim të nevojshëm.

Pas kësaj pauze, burime për ‘Prive’ kanë zbuluar se Istrefi është duke përgatitur produksione të reja muzikore, të cilat pritet t’i sjellë në javët në vazhdim. Ata nuk kanë bërë të ditur detaje të tjera lidhur me këngët që Era, do të sjellë, por me siguri ndjekësit janë duke e pritur me padurim rikthimin e saj në muzikë.

Kujtojmë se projekti i fundit që artistja ka sjellë në gjuhën shqipe, është ajo e quajtur ‘Nuk e di’ në bashkëpunim me motrën e saj, Nora Istrefi dhe numëron miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!