Ballina Magazina Kush është modelja shqiptare që bëri tatuazh në trup portretin e Hashim...

Kush është modelja shqiptare që bëri tatuazh në trup portretin e Hashim Thaçit!

Sot fotoja e Suzana Tahiri-t ka bërë xhiron e rrjetit ku duket tatuazhi në trupin e saj me portretin e presidentit Hashim Thaçi.

Eshtë fjala për modelen nga Kosova, Suzana Tahiri e cila njihet ndryshe edhe si “Shqiponja”, për shkak të tatuazhit gjigant të shqiponjës dykrenare në kurrizin e saj.

Përderisa fotoja u shpërnda kudo në rrjet, modelja.vendosi të pranojë se tatuazhi është i saji, duke e.publikuar në llogarinë e saj në Facebook.

“Meqenëse kjo tatto është bërë për të qene surprizë për Ditën e Pavarsisë dhe presidentin e Kosovës, pasi që e pash se fotoja është publikuar sot, unë deklaroj se ajo tatto më përket mua dhe do ta mbaj deri në fund të jetës,si dhe i’a dedikoj njeriut (figurës së madhe të shtetit) shkelqësia Hashim Thaqi. Priten projektet e reja për ditën e Pavarsis”- shkruan Suzana krahas fotos së tatuazhit gjigant të portretit të presidentit.

Modelja u bë për herë të parë e njohur..për publikun gjatë pjesëmarrjes në spektaklin “Shpija e Kosovës”.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!