Keisi ështtë bërë nostalgjike dhe ka publikuar një viideo të vjetër kur festonte Shën Valentinin!

Keisi ka publikuar momentin më romantik të vitit 2018, kur Stresi ia mbushte dhomën e gjumit dhe shtratin plot me petale trëndafili që shkruanin“Të dua”.

Me sa duket Keisin e ka marrë mallii për të tilla surpriza që i kujton sot që e ka larg dashurinë e saj!

Ky postiim tregon se gjëratt mund ttë jenë rregulluar mes çiftiit, veçanëriiishtt pas urimiit tëStresit për 24-vjetorin e saj.

Pak dittë më parë aii publikoi një foto me Keisin ku çifti shfaqej në ashensor, ndërsa Stresi i kishtte hedhur dorën në qafë për tt’i dhuruar një puthje.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ai shkurt dhe qartë duke i vendosur një emoji kurore në kokë Keisit.

Pas ndarjes, duket se ka shumëgjasa që dyshja e famshme të jetë bashkuar, sepse thjesht duke eçuditshme të publikosh surprizatt e ish-it në Instagram.

Por nëse doni më prova sedyshja është bashkaur, ja ku e keni një fotto të çiftit që ka publiikuar Stresi vetëm pak orë më parë, nga kopertina e revistës “Who”, publikuar në 2019-n.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!