Aktorja indiane Jennifer Winget u bë shumë e njohur në Shqipëri me rolin e “Kumudit” në serialin “Sarasvatiçandra”.

Aktualisht ajo është fokusuar tek karriera dhe po luan në një serial shumë të ndjekur në Indi. Aktorja jeton në një vilë dy katëshe dhe së fundmi janë publikuar pamjet e kësaj shtëpie.

Image result for jeniifer kinget kumud

Jennifer Winget e ka arreduar shtëpinë me një stil modern, por edhe pak klasik. Ajo ka zgjedhur ngjyrat jeshile, mente dhe të bardhë për shtëpinë duke krijuar kështu një ambient shumë relaksuar.

Jashtë shtëpisë aktorja ka shumë gjelbërim, që e bën pamjen edhe më fantastike. 34-vjeçarja nuk është e martuar dhe aktualisht jeton vetëm.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!