Ballina Showbiz Kompania e njohur zgjedh Arbana Osmanin si imazh kryesorë, ja për kë...

Kompania e njohur zgjedh Arbana Osmanin si imazh kryesorë, ja për kë bëhet fjalë

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është bërë imazhi i kompanisë së njohur të ujit, “Qafshtama”. Lajmin e ka bërë vetë të ditur moderatorja, me anë të profilit të saj në “Instagram”.

“Shumë e lumtur të jem nga sot imazhi zyrtar publicitar i ujit mineral natyral numër 1 në Shqipëri. Do të jetë një rrugëtim i gjatë së bashku me kompaninë lider “Qafshtama”, një brand të cilit i besoj shëndetin tim dhe atë të njerëzve që dua”, shkruan Arbana.

Image result for arbana osmani qafshtama

Kujtojmë se ajo e treguar shpesh se nuk e ndan ujin “Qafshtama” nga tavolina e saj, teksa shpesh bën video për recetat e saj të gatimit.

 Zgjedhja e Arbanës, si imazhi i parë i Qafshtama për Shqipërinë, është një zgjedhje e zgjuar nga kompania, duke e ditur që Osmani është një nga figurat më të dashura të familjeve shqiptare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!