Koha fluturon dhe kjo foto e Sidrit Bejlerit e provon më së miri

Koha fluturon dhe këtë e ka treguar dhe artisti i njohur i skenës shaiptre, Sidrit Bejleri me postimim e tij të fundit në rrjetet sociale. Këngëtari ka publikuar një foto të 8 viteve më parë, ku ndryshimi i parë i dukshëm është ai i flokëve të gjata që kishte në atë periudhë.

“6 prill 2012, koha fluturon”, ka shkruar Sidriti krah postimit të tij më të fundit në ‘Instagram’.

Kujtojmë se prej disa kohësh Bejleri është më shumë i përfshirë në aktivitete bamirësie se në muzikë. Megjithatë pavarësisht këtij fakti, zëri i tij mbetet ndër më të preferuarit e të gjithë artdashësve./revistawho.com

View this post on Instagram

6 prill 2012… koha fluturon @samiyusuf

A post shared by sidritbejleri (@sidritbejleri) on