Një orë para se të publikohej kënga, Klajdi Haruni la disa të shenja në llogarinë e tij në instagram, se një projekt i ri po vjen.

Me muzikë dhe tekst të Flori Mumajesit, Klajdi Haruni sjell projektin e titulluar “Jetë”.

Më poshtë mund të gjeni të plotë projektin e realizuar edhe vizualisht. /Burimi:prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!