Ballina Magazina “Kjo jetë qenka e pamëshirshme”, Mozzik i dedikon këto fjalë të ndjera...

“Kjo jetë qenka e pamëshirshme”, Mozzik i dedikon këto fjalë të ndjera nënës së tij

Një nga reperët më të suksesshëm të momentit, Mozzik nuk harron që herë pas here përveç përkushimit në muzikë të kalojë edhe kohën e duhur me njerëzit e tij më të dashur.
Së fundmi ai ka publikuar një foto pranë mamasë, duke u dedikuar asaj fjalët më të ndjera.


“Gjithë jetën para teje, Gramozi vogël. Nëna ime unë mësova se kjo jetë është e pamëshirshme, kjo jetë na ka sjellë gëzime e lot, por atë që më së miri mësova e nuk harrova dhe s’do e harroj kurrë, është që ti je kuptimi i jetës sime e komplet jeta ime je ti, ti je suksesi im. Të paça gjithmonë nënë”, ka shkruar Mozzik krah postimit të tij më të fundit në ‘Instagram’.


Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë reperi solli projektin e tij më të fundit muzikor në bashkëpunim me Taynan, e cila u kthye menjëherë ne hit./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!