E ftuar në Prive, Lori tregoi përsëri atë natyrën e saj të qeshur, të matur dhe shumë të çiltër.

Ajo u përgjigj pyetjeve të fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve”.

Një nga pyetjet ishte “A ke bërë operacione plastike” dhe Lori natyrisht që nuk refuzoi t’i përgjigjej.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!