Si e pavaruar në muzikë, nuk po e lë asnjë minutë pushim, duke u angazhuar nga një studio në tjetër.

Para pak ditësh ishte në Francë, ku nga atje zbuloi pamje me disa producentë francezë, teksa me tu kthyer vizitoi bashkëpuntorët e saj në kryeqytet.

Kida mbrëmë ka qëndruar në studion “Royal Music” siç njihet ndryshe kompania e Uki Latifit dhe Prygo.

Nuk dihet se në çfarë faze është ky projekt, por që Kida ka disa këngë duke punuar në të njëjtën kohë./Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!