Kida është çdo herë në hap me modën dhe trendët e reja të dukjes, prandaj ajo gjithmonë shfaqet me shumë stil.

Këngëtarja e njohur në secilën postim që bën në rrjetet sociale ajo vjen atraktive dhe sèksi.

Edhe në postimet e radhës që ka bërë, këngëtarja u shfaq në formë të mirë dhe simpatike.

Me flokë të gjata, buzë të kuqe dhe grim të theksuar, Kida mahnitë me fotografit e reja.

Ndryshe, këngëtarja po punon në projektet e reja që prite të lansohen së shpejti. Kënga e saj e fundit është “Moti” që erdhi edhe me videoklip.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!