Moderatorja e njohur, Kiara Tito do të rikthehet shumë shpejt më ekran me një format të ri, i cili ashtu siç ka zbuluar ajo do të ketë lidhje me modën.

Pas këtij momenti, kurioziteti i fansave të saj është rritur, ndërsa e kontaktuar nga ‘Revista Anabel’, Tito ka treguar disa detaje të tjera.

Ajo ka zbuluar se programi do të transmetohet në ‘Abc News’ dhe se ky format do të ketë një juri e cila do të vlerësojë konkurrentet pjesëmarrëse.

Kiara nuk ka zbuluar një datë rreth fillimit të tij, por kjo pritet të bëhet e ditur në javët në vazhdim. Kujtojmë se Tito është shumë e lidhur pas modës e me siguri ky format do ta sjellë edhe më pranë publikut./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!