Moderatoren Kiara Tito së fundmi e shohim shumë aktive në kanalin e saj në Youtube. Ajo në një mënyrë mjaft trasparente ndan me ndjekësit pjesë nga jeta e saj.Mirëpo dhe televizionin nuk e le pas dore. Vetëm pak ditë më parë Kiara me anë të një Instastory konfirmoi rikthimin e saj në ekran.

“Projekt i ri televiziv së shpejti. Mezi pres t’ju tregoj”, shkruante moderatorja. Gjithashtu ajo ka vendosur të zbulojë edhe detaje nga emisioni i saj i ri. Me anë të një fotoje që ka publikuar në Instagram-in e saj na ka lënë të kuptojmë se bëhet fjalë për një emision mode.

“A tha dikush emision mode?”, shkruan ajo. Detaje të tjera nuk bëhen të ditura, megjithatë çdo gjë do të zbulohet në pak ditë. /revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8B8qZUnQ0A/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!