Moderatorja Kiara Tito ka vendosur të bëjë një ndryshim në look-un e saj duke hequr dorë nga flokët natyrale kafe.

Ajo ka shtuar disa fije bjonde duke e çelur më shumë portretin.

Ka qenë vetë moderatorja ajo e cila na ka prezantuar me pamjen e saj të re dhe duhet të themi se i shkon shumë.

Edhe vetë Kiara duket shumë e kënaqur me ndryshimin. Padyshim një yll i vërtetë si gjithmonë…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!