Familja Kardashian ka tërhequr herë pas here vëmendjen e ndjekësve të saj me anë të postimeve dhe reagimeve të ndryshme në rrjet.

Së fundmi ka qenë Khloe Kardashian ajo e cila është “sulmuar” nga fansat për shkak të postimit të fundit në ‘Instagram’.

Image result for Khloe Kardashian 2020

Miliarderja ka pozuar në ambientet e shtëpisë, krah detergjenteve të ndryshëm të pastërtisë, duke i reklamuar ato. Ky veprim i ka irrituar jo pak fansat të cilët kanë nisur të lënë një sërë komentesh negative, por edhe duke e tallur.

“A e ke seriozisht? Sa paguhesh për këtë gjë? A nuk është kjo qesharake”, kanë qenë disa prej reagimeve të ndjekësve. Nuk dihet ende pse Khloe ka zgjedhur të reklamojë këto produkte, megjithatë duket se fansat nuk e kanë pritur aspak mirë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!