Ballina Showbiz Khloe Kardashian irriton të gjithë ndjekësit me veprimin e fundit(FOTO)

Khloe Kardashian irriton të gjithë ndjekësit me veprimin e fundit(FOTO)

Familja Kardashian ka tërhequr herë pas here vëmendjen e ndjekësve të saj me anë të postimeve dhe reagimeve të ndryshme në rrjet.

Së fundmi ka qenë Khloe Kardashian ajo e cila është “sulmuar” nga fansat për shkak të postimit të fundit në ‘Instagram’.

Image result for Khloe Kardashian 2020

Miliarderja ka pozuar në ambientet e shtëpisë, krah detergjenteve të ndryshëm të pastërtisë, duke i reklamuar ato. Ky veprim i ka irrituar jo pak fansat të cilët kanë nisur të lënë një sërë komentesh negative, por edhe duke e tallur.

“A e ke seriozisht? Sa paguhesh për këtë gjë? A nuk është kjo qesharake”, kanë qenë disa prej reagimeve të ndjekësve. Nuk dihet ende pse Khloe ka zgjedhur të reklamojë këto produkte, megjithatë duket se fansat nuk e kanë pritur aspak mirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!