Ballina Lifestyle Këto janë detajet që do të plotësonin veshjen tuaj në këtë pranverë

Këto janë detajet që do të plotësonin veshjen tuaj në këtë pranverë

Jemi vetëm një muaj larg pranverës dhe me siguri jeni duke vrarë mendjen për trendet e këtij sezoni.

Këtë sezon trendet e veshjeve kanë ndryshuar dhe secila nga ne e gjen veten diku.

Nëse dëshironi që të keni një gardërobë plot jetë, bëni mirë që të ndiqni këto këshilla.

“Who What Wear” ju zbulon detajet që duhet t’i keni me patjetër.

Pikat

Fustan i bardhë

Pardesy lëkure

Bluzë polo

Shapka me gisht

Kostum pastelë

Burimi:/iconstyle.al/

error: Alert: Content is protected !!