Ballina Magazina Këtë vitë me album të ri “Babastars”

Këtë vitë me album të ri “Babastars”

Viti 2020 ka nisur me surpriza ttë mëdha nga artistët shqiptarë, të cilët kanë përqafuar trendin e fundit të momentiit për të sjellë albumet e tyre muzikore.

Këngëtarëtt i janë përveshur punës për të sjellë projekte të reja muzikore të cilat do të lançohen njëherazi dhe kështu duket se do të bëjë edhe grupi i njohur “Babastars”.

“Prive.al” ka ttreguar se Ghetto Geasy, Majk dhe Onat ii kanë gatii projektet e tyre të reeja dhe shumë shpejt do ttë sjellin për fansatt një super albuum.

Ende nuk dihet sii do të titullohet ky projekt, mirëpo bëhet e ditur se bashkëpunimi ii parë do të lançohhet në fund të muajitt shkurt.

Më ttej, djemtë do të vazhdojnë me këngë ttë reja, për ttë cilat u bëmë kuriiozë dhe presiim t’i dëgjojmë sa më shpejt!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!