Ballina Showbiz Këngëtari shqiptar pranon se e ka ngácmuar Dafina Zeqirin dhe...

Këngëtari shqiptar pranon se e ka ngácmuar Dafina Zeqirin dhe…

Tashmë të gjithë e dimë që Dafina Zeqiri është në një lidhje dashurie me Dj Geek. Është vetë këngëtarja ajo e cila nuk përpiqet më ta mohojë sepse herë pas here publikon foto kur eshtë pranë tij.

Por kjo lidhje nuk e ka penguar këngëtarin shqiptar, Lorenc Hasrama t’i shprehë hapur pëlqimin dhe të tregojë publikisht se e ka ngácmuar.

Image result for dafina zeqiri

I ftuar ditën e sotme në “Pop Culture” atij i është kërkuar nga moderatorja të thotë emrin e një këngëtareje që ka ngácmuar.

“Dafina Zeqirin e kam ngácmuar në një koncert, më pa njëherë kështu ‘Vdèksha unë për ty i thashë’ “, rrèfen Lorenci.

Gjithashtu ai ka shtuar se ata nuk kanë patur kontakt asnjëherë me njëri-tjetrin.

Image result for Lorenc Hasrama

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!