Tashmë të gjithë e dimë që Dafina Zeqiri është në një lidhje dashurie me Dj Geek. Është vetë këngëtarja ajo e cila nuk përpiqet më ta mohojë sepse herë pas here publikon foto kur eshtë pranë tij.

Por kjo lidhje nuk e ka penguar këngëtarin shqiptar, Lorenc Hasrama t’i shprehë hapur pëlqimin dhe të tregojë publikisht se e ka ngácmuar.

Image result for dafina zeqiri

I ftuar ditën e sotme në “Pop Culture” atij i është kërkuar nga moderatorja të thotë emrin e një këngëtareje që ka ngácmuar.

“Dafina Zeqirin e kam ngácmuar në një koncert, më pa njëherë kështu ‘Vdèksha unë për ty i thashë’ “, rrèfen Lorenci.

Gjithashtu ai ka shtuar se ata nuk kanë patur kontakt asnjëherë me njëri-tjetrin.

Image result for Lorenc Hasrama

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!